Your Site Name Here
Ozdoby ślubne, których szukasz...

O firmie

Fabryka Mebli Drewnianych Drewdom powstała w 1999 roku w Gatnikach, oddalonych około 8 km od Końskich i bazuje wyłącznie na polskim kapitale. Początkowa firma zajmowała się usługami i meblami na wymiar pod indywidualne zlecenia. W późniejszych latach wyspecjalizowała się w produkcji i sprzedaży naturalnych mebli z drewna olchowego olejowanego dla dzieci i dorosłych (obecnie około 600 rożnych artykułów). Odbiorcami naszych produktów są przede wszystkim Klienci z Polski, jak również z zagranicy – od 2000 roku produkujemy meble olejowane dla Partnerów z Europy Zachodniej, których ilość stale wzrasta.


Oferta mebli Drewdom jest bardzo szeroka, umożliwia oryginalne umeblowanie pokoi dziecięcych, salonów, jadalni, sypialni, gabinetów i innych pomieszczeń mieszkalnych. Cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest całkowite zastosowanie drewna do produkcji mebli. W ramach proponowanych przez naszą firmę produktów znajdziecie Państwo nowoczesne oraz klasyczne meble wykonywane z drewna olchowego.
W celu wykonania mebli na najwyższym poziomie firma stale inwestuje w rozwój technologiczny swojego parku maszynowego. Przełomowym rokiem był 2005 i zakup pierwszej maszyny CNC. Obecnie zakład produkcyjny wyposażony jest w kilka maszyn sterowanych komputerowo, co umożliwia produkcję wysokiej, jakości mebli drewnianych. Całość procesów technologicznych nadzorowana jest przez wysoko wykwalifikowany zespół pracowników
Najważniejszym celem naszej działalności jest dbałość o zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, dlatego tak ważny dla nas jest kontakt z Państwem. Zachęcamy do przesyłania sugestii i opinii odnośnie oferowanych przez nas produktów, dzięki nim będziemy mogli udoskonalić naszą produkcję, wzbogacić ją o oczekiwane wzory mebli, a także organizować ciekawe akcje promocyjne.


2016-2017
Po raz pierwszy bierzemy udział w programach RPO województwa świętokrzyskiego Inteligentny rozwój. Celem jest wprowadzenie innowacji i zwiększenie potencjału produkcyjnego Obserwujemy świat, aktualne trendy i wzornictwa, tworzymy nowe kolekcje oraz pozyskujemy nowych partnerów do współpracy, a wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom jak największy wybór, a także dać gwarancję, że na bazie naszej oferty można umeblować każde wnętrze. Nieustannie podwyższamy nasze kwalifikacje i dbamy o to, aby obsługa Klienta była na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Więcej w tej kategorii: FAQ »

Meble Drewdom

Informacje

Szybki kontakt

sampletel. +48 413 720 108
tel. +48 602 784 249
tel. +48 664 885 983

samplebiuro@mebledrewdom.pl